top of page
RONA, a.s.

RONA sklárne v LEDNICKÝCH ROVNIACH sa radí medzi najväčších svetových výrobcov vysoko kvalitného nápojového skla, stolovacích doplnkov a dekoračných predmetov zo skla. V štandardnom výrobnom sortimente je taktiež profesionálne zostavený program pre gastronómiu a hotelyViac ako storočná tradícia vo výrobe skla so silnou exportnou orientáciou, vysoko kvalifikovaný personál a produkcia spojená s využitím najmodernejších technológií sa odráža v zaujímavej a širokej ponuke produktov. Skláreň zároveň disponuje veľkou ponukou dekoračných techník.

Medzi najvýznamnejších partnerov sklárne patria značky ako Rosenthal, Leonardo, Moser, Royal Doulton, Crate&Barrel, ale i mnohé ďalšie. Vďaka svojej technologickej vyspelosti a vysokej úrovni produktov si skláreň postupne vybudovala postavenie celosvetového lídra v oblasti dodávok nápojového skla pre letecké spoločnosti. K tým najväčším patria Fly Emirates, Quantas, Etihad, KLM, American Airlines.

Spoločnosť Yazaki Corporation je svetový líder vo vývoji a výrobe automobilových energetických a dátových riešení a neustále skúma a vyvíja progresívne elektronické technológie pre automobily. YAZAKI vyrába elektrické distribučné systémy, elektroniku a pokročilé technológie. Medzi hlavné výrobné produkty patria kábelové zväzky, automobilové prístroje a komponenty, vodiče, solárne systémy a plynové zariadenia. Yazaki korporácia má pobočky v 34 krajinách a zamestnáva celosvetovo okolo 200 000 zamestnacov.

Yazaki Wiring Technologies Slovakia, s.r.o. patrí do korporácie spoločnosti Yazaki a zaoberá sa výrobou kábelových zväzkov pre automobilový priemysel. V súčasnosti zamestnáva cez 3000 zamestnacov a patrí k najväčším zamestnávateľom na Slovensku.

YAZAKI
TVRDEX, s.r.o.

TVRDEX je výrobca vysoko špecializovaných riadiacich systémov s 20-ročnými skúsenosťami. Ponúkajú vývoj, výrobu a predaj širokého rozsahu produktov, predovšetkým v oblasti výťahových systémov, výstražných svietidiel a zvukových výstražných systémov pre špecializované vozidlá (ambulantné, hasičské, záchranárske a policajné vozidlá). Spoločnosť pokrýva prevažne Slovenský, Český a Poľský trh, no robí biznis zároveň s partnermi v Chorvátsku, Maďarsku a v Taiwane.

KIA motors, a.s.

Kia Motors Corporation (Kia), výrobca vozidiel svetovej kvality pre dynamických ľudí s mladých duchom, bola založená v roku 1944 a je najstaršou kórejskou automobilkou. Ako člen automobilovej skupiny Hyundai-Kia Automotive Group má za cieľ stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete.

V 14 výrobných a montážnych závodoch v 5. krajinách sveta v súčasnosti automobilka produkuje viac ako 3 milióny vozidiel ročne, ktoré sú predávané prostredníctvom siete oficiálnych zastúpení v 180 krajinách sveta. Kia má dnes viac ako 50 000 zamestnancov a ročné výnosy viac ako 44 miliárd USD. 

V-Podlahy

Spoločnost V-PODLAHY je distribútor a predajca podlahových krytín a v súčasnosti patrí medzi popredných dodávateľov podláh na českom trhu. Pôsobí v rámci celej ČR prostrednictvom svojich obchodních zástupcov so zázemím 8. poboček. Dnes sa spoločnosť V- PODLAHY opiera o viac než 20 ročné skúsenosti a kvalitu samotného remesla.

Produktovú radu tvoria PVC podlahoviny, linolea, vinyly, drevené parkety, koberce a mnohé dalšie.

ARBET, s.r.o.

Táto spoločnosť ponáka viac než 10-ročné hodnotné skúsenosti v náročnom stavebnom priemysle. Precíznoť, dôraz na plnenie času a kvality sú ich kľúčovými atribútmi. Pôsobenie na Slovenskom, Belgickom a Poľskom trhu im dalo mnoho príležitostí pre profesionálny rast. ARBET má v súčasnosti ambície stať sa lídrom v inovatívnych postupoch pri výstavbe náročných stavebných konštrukcií a stavebných systémov pre bývanie.

Chcete vedieť viac ? Kontaktujte nás

Sme tu preto aby sme vám pomohli. Kontaktujte nás cez telefón, email alebo sociálne siete.

bottom of page